about_me

Krótko o mnie

Mam na imię Magda i jestem kobietą przedsiębiorczą.

Zajmuję się tworzeniem unikatowych i luksusowych projektów. Prywatnie jestem miłośniczką natury, doskonałego designu, literatury i wyśmienitego jedzenia. Jednak moją największą pasją jest moja rodzina: wspaniała córka Julka i równie fantastyczny maż.


Czym się zajmuję

Projektuję wnętrza

 

Z wykształcenia, pasji i zawodu jestem architektem. Projektuję wykonane z najwyższą precyzją meble z bardzo dobrych materiałów. Tworzę piękne i funkcjonalne wnętrza dla moich Klientów. Jestem dla nich wsparciem, a moja wiedza i umiejętności pozwalają mi na projektowanie unikatowych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Kreuję markę własną

 

Równolegle do pasji projektowania niestandardowych wnętrz, narodziła się we mnie potrzeba pracy nad wizerunkiem osobistym. Wykreowałam mocną markę własną, którą wspomagają wysokiej klasy produkty i usługi oferowane moim Klientom.

Wyposażenie wnętrz

 

Pasja do architektury i projektowanie luksusowych mebli pociągnęły za sobą stworzenie firm, produkujących wysokiej jakości wyposażenie wnętrz. Wszystkie te produkty są projektowane do indywidualnie wykreowanych potrzeb Klientów.